Jones wspiera decyzję Adesanyi – “Jestem z Ciebie dumny, mistrzu”

Fot. Sean M. Haffey/Getty Images + Ig jonnybones

Jon Jones zdecydował się publicznie wesprzeć decyzję Israela Adesanyi o zrobieniu sobie dłuższej przerwy od startów.

Zobacz również: RIZIN i menadżer z zawodnikami w UFC – Damian Janikowski o dawnych i niedawnych negocjacjach


Adesanya w ostatnim pojedynku sensacyjnie przegrał w słabym stylu z Seanem Stricklandem i kilka dni temu zapowiedział, że czeka go długa przerwa od startów, ponieważ chce teraz poświęcić czas dla siebie. Zaprzeczył, jakoby przechodził na emeryturę, jedocześnie nie wykluczając, że już nigdy nie wróci, ponieważ nie musi już nic udowadniać.

Jones w mediach społecznościowych przesłał słowa wsparcia Adesanyi oraz przypomniał, że on sam miał trzyletnią przerwę, co było w jego przypadku najlepszą decyzją, jaką mógł podjąć:

(Dalsza część pod reklamą)


Hej, Israelu, chciałbym tylko byś wiedział, że wspieram Twoją decyzję o zrobieniu sobie przerwy od walk. Wzięcie tych trzech lat wolnego było najlepszą decyzją jaką podjąłem. Zawsze stawiaj SIEBIE na pierwszym miejscu, bracie. Chroń swoje serce, chroń swój umysł i duszę. Jestem z Ciebie dumny, mistrzu.

(Poniżej oryginalny post)

Zobacz również: Zaskakująca reakcja Pudziana na związanie się Adamka z Fame MMA!


Konflikt pomiędzy Jonesem a Adesanyą – mniej lub bardziej podkręcany na potrzeby potencjalnej walki – trwał ładnych kilka lat. Z jego genezą i przebiegiem można zapoznać się oglądając poniższy materiał.

W lipcu tego roku panowie spotkali się na lotnisku i oficjalnie zakończyli spór. Jones w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie z Adesanyą, wraz z opisem, że życie jest zbyt krótkie, by żyć w konflikcie. Pojawił sie równiez krótki filmik, na którym zawodnicy w przyjaznej atmosferze “sparują”.

Zobacz również: “Mirek ch*j, bo trenował Czeczenów, a teraz Omielańczuk trenuje w czeczeńskim klubie” – Trener Okniński mimochodem zaczepił Omielańczuka

Źródło: X JonnyBones

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *