Parnasse chwalony przez Abdelaziza! Dołączy do jego menedżmentu?

Fot. Ig aliabdelaziz + Ig salahdineparnasse

Ali Abdelaziz mocno docenił w mediach społecznościowych klasę sportową podwójnego mistrza KSW – Salahdina Parnassa.

Zobacz również: Jon Jones reaguje na zakończenie współpracy UFC z USADA


Wspomniany Abdelaziz jest jednym z najpotężniejszych menadżerów w świecie MMA. Posiada w swojej stajni wielu zawodników, którzy są na szczycie – zarówno sportowym, jak i medialnym. Prowadził karierę Khabiba Nurmagomedova, a aktualnie reprezentuje między innymi Kamaru Usmana, Justina Gaethje, Henryego Cejudo czy Islama Makhacheva.

Kilka dni temu Abdelaziz na swoim twitterze – prawdopodonie z powodu ostatniej gali PFL we Francji – postanowił zachęcić tamtejszą publikę do interakcji, pisząc: “Good morning France, let’s do some media”. W komentarzach udzielił się Salahdine Parnasse, wstawiając kilka francuskich flag. Abdelaziz nieoczekiwanie odpowiedział podwójnemu mistrzowi KSW, nie pozostawiając wątpliwośći co sądzi o jego klasie sportowej:

(Dalsza część pod reklamą)


Najlepszy zawodnik bez podziału na kategorie wagowe we Francji. Nikt nie jest blisko.

(Poniżej oryginalny tweet)

Słowa tak popularnego menadżera mogą być powodem do dumy, tym bardziej, że Francuzem jest chociażby czołowy zawodnik UFC wagi ciężkiej – Ciryl Gane.

Abdelaziz w mediach społecznościowych raczej nie wchodzi w interakcję z zawodnikami, z którymi nie ma nic wspólnego. Nie wykluczone zatem, że menadżer robi podchody by pozyskać Salahdina, tym bardziej, że pod jednym z późniejszych twitterowych wpisów Parnassa, Ali zamieścił kurtuazyjny komentarz “let’s go”.

Zobacz również: Zaskakująca reakcja Pudziana na związanie się Adamka z Fame MMA!


Abdelaziz, poza byciem wpływową osobą w świecie MMA, jest także postacią bardzo kontrowersyjną. Posiada tajemniczą i mroczną przeszłość, a według plotek, mógł być powiązany z zamachem na World Trade Center.

O namiastce kontrowersji wokół Aliego można dowiedzieć się w poniższym materiale.

Źródło: X AliAbdelaziz00

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *