“Ten ziomek wszystkich zaczyna uczyć!” – Martin Lewandowski wściekle reaguje na protest, który chce złożyć Artur Ostaszewski

Fot. Yt: KLATKA po KLATCE + Yt: InTheCagePL

Martin Lewandowski wściekle zareagował na chęć złożenia przez Artura Ostaszewskiego protestu w sprawie werdyktu walki Wikłacz vs Przybysz 4.

Zobacz również: Fiziev “straszy” Gamrota z bronią w ręku, Polak odpowiada


Emocjonująca gala KSW 86 została zwieńczona czwartym bojem Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem. Mimo że pojedynek był świetny dla oka, to jego zakończenie pozostawia pewien niesmak.

Wikłacz w pierwszej rundzie leżał na deskach po mocnym ciosie Przybysza, jednak od drugiej odsłony to mistrz kontrolował pojedynek. W czwartej rundzie doszło do faulu ze strony Jakuba – kopnął swojego rywala w głowę, gdy ten był w pozycji parterowej.

Zobacz również: “Dwóch weteranów UFC, to będą fajerwerki!” – Marcin Held gotowy zawalczyć z Salimem Touahrim w Clout MMA!

Wydawało się, że sędzia orzeknie przegraną Wikłacza przez dyskwalifikację, jednak stało się inaczej. Jako że Przybysz został kopnięty w momencie gdy wstawał z maty, Marc Goddard zinterpretował akcję Jakuba jako faul nieintencjonalny. Wobec tego odebrał Jakubowi dwa punkty i doszło do technicznej decyzji. Po zliczeniu punktów okrzyknięto remis. Pas tym samym został na biodrach Wikłacza.

Zdaniem menadżera Przybysza – Artura Ostaszewskiego – Goddard popełnił błąd i powinien zdyskwalifikować Jakuba, w związku z czym zapowiedział złożenie protestu. Martin Lewandowski wściekle zareagował na jego decyzję:

(WYPOWIEDŹ POD REKLAMĄ)


Przybysz – pomimo że cenię tego chłopaka – przegrywał tą walkę. (…) Więc świetnie się wydarzyło dla przegrywającego zawodnika, że ma remis. Oni powinni siedzieć i powiedzieć “wow” [być zadowoleni].  Uważam to za bardzo frajerski numer, że jeszcze podbijają z jakimiś protestami. Co oni chcą oprotestować? Że ich zawodnik przegrywał? Międzynarodowy sędzia, hołubiony przez ulubioną federację Artura Ostaszewskiego – UFC, człowiek hołubiony na całym świecie, podejmuje taką decyzję. On chce uczyć sędziowania Marca Goddarda? Myślę, że ten ziomek wszystkich zaczyna uczyć. Wkurzył mnie po prostu tym kretyńskim temacikiem.

Co więcej, Lewandowski zagroził, że jeżeli Ostaszewski faktycznie złoży protest, to on ujawni “nie do końca sportowe komentarze”, które ludzie z narożnika rzekomo przekazywali Przybyszowi:

Ja słyszałem, jak chłopcy różne komentarze swojemu zawodnikowi dawali, które nie do końca były, że tak powiem, super sportowe. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale niech najpierw się zastanowią, zanim będą tam po prostu grzmieli, bo jak oni zaczną grzmieć, to ja też zaraz zacznę mówić co słyszałem.Cały wywiad poniżej. Cytowane fragmenty – 8:26 i 8:04.

Źródło: Yt KLATKA po KLATCE

Zobacz również: “100 $ dla tego, kto…” – Dana White na wizji zapłacił dziennikarzowi za trafną odpowiedź! (+video)

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *