Rozpara o angażu Kołeckiego w Fame: “Postaramy się, żeby to napięcie jeszcze zbudować, a potem dopiero będziemy ujawniać”

Fot. PAP, Grzegorz Michałowski / Rafał Oleksiewicz, Pressfocus

Na początku listopada niespodziewanie gruchnęła informacja, że Szymon Kołecki zakończył współpracę z KSW i że jest wolnym zawodnikiem. Jako że były sztangista nie jest “tani”, wiele osób sugerowało, że jedyną w Polsce organizacją, którą na niego stać, jest Fame MMA. Angaż właśnie w tej organizacji proponował również na swoich mediach społecznościowych Mirosław Okniński.

Zobacz również: Fame MMA w telewizji?! Rozpara: „Będziemy chcieli w ten sposób rozszerzyć nasze możliwości dotarcia do widza”

Trener ponadto będąc telefonicznym gościem w programie “Cage” na kanale Fame MMA zdradził, że rozmawiał z Kołeckim, który powiedział, że jego dzieci chciałyby jego walki na Fame MMA. Zaproponował również potencjalnego przeciwnika dla Szymona – Michała Materlę, który na dzień dzisiejszy również jest wolnym zawodnikiem. Sam Kołecki powtarza, że nie wyklucza swojego występu dla tej organizacji.

Zobacz również: 10 razy kiedy Polacy zabrali zero w rekordzie rywalowi (+video)

Czy strony prowadzą jakieś rozmowy? Jeden z właścicieli Fame MMA – Krzysztof Rozpara – będąc gościem w audycji “Jurasówka” w Newonce Radio został spytany przez prowadzącego, czy jest zainteresowany angażem Materli i Kołeckiego, na co odpowiedział twierdząco:

Jesteśmy zainteresowani. Te rozmowy już się gdzieś pojawiły, szczególnie jeżeli chodzi o Kołeckiego. Kilka opcji co najmniej na to mamy. Nie mogę zdradzać szczegółów w tej chwili, ale takie rozmowy są prowadzone i myślę, że jest szansa, żeby wkrótce pojawiły się jakieś wiadomości. Postaramy się, żeby to napięcie jeszcze zbudować, żeby ono jeszcze bardziej wzrosło, a potem dopiero będziemy ujawniać. Na razie jest to na etapie pomysłów, rozmów i miejmy nadzieję, że uda się to zakończyć pomyślnie.

Całej audycji można odsłuchać POD TYM LINKIEM. (Cytowana wypowiedź: 29:04)

Zobacz również: Materla zawalczy na KSW 66? Kawulski uchyla rąbka tajemnicy o ofercie jaką złożył zawodnikowi

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *