“100 $ dla tego, kto…” – Dana White na wizji zapłacił dziennikarzowi za trafną odpowiedź! (+video)

Fot. screen Yt UFC

Szef UFC udowodnił, że jest “zawsze przy kasie”, wręczając na konferencji po sobotniej gali 100 $ jednemu z dziennikarzy, który udzielił właściwej odpowiedzi na zadane przez niego pytanie.

Zobacz również: “Jednak ta 77 działała” – Borys Mańkowski wraca do kategorii 77 kg?


Nieco ponad dwa tygodnie temu, Aljamain Sterling po raz trzeci obronił pas mistrzowski kategorii koguciej, pokonując niejednogłośną decyzją sędziowską powracającego z emerytury Henry’ego Cejudo. W celach promocyjnych, tuż po zakończonej walce do klatki wszedł zajmujacy drugie miejsce w rankingu UFC Sean O’Malley, który był naturalnym, kolejnym pretendentem.

Poniżej nagranie z całego zajścia:

Zobacz również: “Ciężkie negocjacje finansowe nas czekają” – Wojsław Rysiewski o potencjalnej walce Bogdana Gnidko o pas


Kilka dni temu organizacja oficjalnie potwierdziła, że pojedynek odbędzie się 19 sierpnia na gali UFC 292 w Bostonie. Z wypowiedzi Sterlinga wynika jednak, że nie jest wiadome na 100 % czy do tej walki dojdzie:

Powiedziałem im “tak” i werbalnie zgodziłem się na tą walkę. Ale oczywiście również moje ciało musi się zgodzić… Muszę ponownie zbadać mój biceps, ponieważ zdecydowanie czuję, że nadszarpnąłem go w walce. Nawet teraz czuję ból, gdy zginam. Nie wiem więc, zobaczymy. Ale będę się starał, żeby do tego doszło.

Wobec powstałych znaków zapytania co do realizacji tego pojedynku, Dana White na ostatniej konferencji został spytny o komentarz w tej sprawie. Szef UFC wyraził zdziwienie wypowiedzią Sterlinga, po czym zaoferował dziennikarzom 100 $ za zgadnięcie kto do niego zadzwonił z informacją, że Aljamin rzekomo nie chce walczyć z O’Malleyem:

(Przetłumaczona rozmowa pod reklamą)


– Będzie walczył… Naprawdę wymagacie ode mnie, żebym Wam wytłumaczył, co się k*rwa uroiło w głowie Aljamaina? Robiłem dzisiaj rano trening i otrzymałem telefon… Wiecie od kogo? Macie trzy próby by zgadnąć kto do mnie zadzwonił i powiedział: “Wydaje się, że Aljamain tak naprawdę nie chce walczyć.” Trzy próby. Daję 100 $ temu, kto zgadnie.

[Jedna z dziennikarek] – Henry?

[Dana White wstaje, wyciąga z kieszeni pieniądze i kładzie 100 $ na stół]

[Dana White z uśmiechem na ustach] – Henry Cejudo zadzwonił do mnie i powiedział: “Ta mała p*zda nie chce walczyć, ja wezmę tą walkę.”

(Pod reklamą znajdziesz nagranie)


(Wyłożenie pieniędzy 28:00, cały cytat zaczyna się od 27:36)

Źródła: mmajunkie.usatoday.com, Yt: UFC

Zobacz również: UFC 1 – jak wyglądał początek wielkiej organizacji?

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *