Szukam osób do pisania scenariuszy do filmów!

Od początku istnienia mojego kanału celem było tworzenie oryginalnego i jakościowego contentu o MMA oraz pójście bardziej w jakość, a nie ilość. Jako że sam zajmuję się kanałem, to jestem w stanie zrobić jedynie jeden jakościowy film w tygodniu i chciałbym nieco tą ilość zwiększyć.

Poszukuję osób pasjonujących się MMA, które chciałyby tworzyć content w tej tematyce, ale niekoniecznie chcą zaczynać od absolutnego zera i obawiają się, że im nie wyjdzie, bądź nie są zaznajomione w kwestii montażu filmów.

Czym dokładnie będziesz się zajmował?

Szukam osoby do pisania scenariuszy do filmów – wymyślasz ciekawy temat i po prostu piszesz do niego tekst. Ja zapewniam montaż, wypromowany kanał oraz wspólnie ustalony procent z przychodów danego filmu – im więcej wyświetleń zgromadzi film, tym więcej zarobisz.

Nie ukrywam, że najbardziej interesuje mnie ten rodzaj filmów, który przeważa na moim kanale, czyli filmu typy: „X zawodników którzy…”, „X sytuacji gdy…”, „X zdarzeń które…” itp. Osoby zaznajomione z moim kanałem z pewnością wiedzą o co chodzi.

Mimo wszystko nie zamykam się na inne kreatywne pomysły (opisy ciekawych konfliktów czy historii ze świata MMA itp.) chociaż wspomniany wyżej content jest najmilej widziany.

Jesteś zainteresowany? Oto co musisz zrobić.

– wymyśl ciekawy temat na odcinek;

-rozpisz punkty do tego tematu – jeśli temat brzmi „5 zawodników którzy….”, to w punktach wymieniasz tych 5 zawodników, bym zobaczył jak zaplanowałeś strukturę filmu;

– jeden z punktów w pełni opisujesz – przygotowujesz po prostu scenariusz do niego.

– wysyłasz to na mojego maila: mmapunch.kontakt@gmail.com.

– jeśli scenariusz mi się spodoba, umawiamy się na procent, jaki będziesz otrzymywał z przychodów każdego filmu, dogadujemy szczegóły i zaczynamy współpracę.

UWAGA! Nie będę odpisywał do osób, które napiszą wiadomość typu: „Jestem chętny do pisania scenariusza, co mam robić?” Powyżej zostało opisane czego wymagam.

Kilka informacji, które przychodzą mi do głowy i mogą się przydać zarówno teraz, jak i po podjęciu potencjalnej przyszłej współpracy:

-liczy się dla mnie to, czy temat jest po prostu ciekawy i zachęci odbiorców;

-bardzo mile widziane tematy, które będą zawierały w sobie punkty dotyczące aktualnych wydarzeń. Np. kilka miesięcy temu robiłem poniższy film:

Inspiracją do niego była dosyć świeża wówczas sprawa, kiedy to Shamaev stracił sympatię kibiców gdy nie spodobała mu się wypowiedź Kaczmarczyka „I’m not surprised motherfuckers” po walce z Rutkiem;

-mile widziane również tematy „rozkminkowe” tego typu jak dwa poniższe:

 

-ale także typowo sportowe jak ten:

 

Jak wspominałem, liczy się dla mnie jakość, ale także długość filmu. Jeżeli się dogadamy, na pewno nie będę akceptował scenariuszy na 3-4 minutowy film. 8 minutowy film to absolutne minimum, krótsze są wyraźnie mniej promowane przez YT. Oczywiście do tego czasu wliczają się wykorzystane ewentualne nagrania – jakieś wypowiedzi z wywiadów itp. Film nie może być jednak sztucznie przedłużany gdyż niski watch time psuje algorytm. Dla zobrazowania TUTAJ możesz zobaczyć tekst, którego przeczytanie zajmuje lektorowi mniej więcej 8 minut.

Czekam na zgłoszenia! Na pierwsze maile będę odpisywał na początku przyszłęgo tygodnia (29 styczeń).

Kontakt: mmapunch.kontakt@gmail.com

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *