“Volkanovski to zupełnie inny poziom niż Gamrot czy Poirier” – Makhachev zdradza co powiedział w klatce Volkanovskiemu

Fot. Yt UFC + Jeff Bottari/Zuffa LLC via Getty Images

Islam Makhachev podczas konferencji prasowej po gali UFC 294 zdradził, co powiedział swojemu rywalowi tuż po walce.

Zobacz również: Sprzeciwił sie wojnom, po czym wstawił zdjęcie z Kadyrovem. Co dokładnie Khamzat powiedział w klatce po wygranej z Usmanem?


O ile pierwsze starcie Makhacheva z Volkanovskim było wyrównane i według niektórych dyskusyjne, to drugie nie pozostawiło żadnych watpliwości. Rosjanin zwyciężył pojedynek już w pierwszej rundzie, nokautując Australijczyka wysokim kopnięciem na początku czwartej minuty.

Na konferencji nie zabrakło słów uznania ze strony Makhacheva w kierunku Volkanovskiego. Mistrz wagi lekkiej zapytany co powiedział Alexowi po walce, poza superlatywami pod jego adresem, porównał klasę sportową Australijczyka do Gamrota i Poiriera:

(Wypowiedź pod reklamą)


Okazałem mu szacunek i złożyłem podziękowania. Było kilku innych gości, którzy byli opcją [rezerwową]. Był Gamrot, był Poirier, ale jeśli pomyślisz o nich, to Volkanovski jest na zupełnie innym poziomie. Przyjął pojedynek w ostatniej chwili, wyszedł i walka nie była zła. Powiedziałem mu, że dziękuję jemu oraz jego trenerom. Jest prawdziwym wojownikiem i słownym człowiekiem. Po prostu mu podziękowałem i oddałem szacunek.

Całą konferencję z udziałem Makhacheva można zobaczyć poniżej. Przytoczona wypowiedź – 24:48.

Zobacz również: Parnasse chwalony przez Abdelaziza! Dołączy do jego menedżmentu?

Źródło: Yt UFC

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *