Mateusz Gamrot wyzwał do walki Michaela Chandlera i zaczepił Conora!

Kilka minut temu były mistrz KSW wygrał swój trzeci pojedynek z rzędu w UFC, nokautując w drugiej rundzie uderzeniem kolanem na żebra Diego Ferreirę. Brazylijczyk zajmował 11-ste miejsce w rankingu, w związku z czym po następnej aktualizacji Polak znajdzie się w czołowej 15-stce.

Zobacz również: 7 ryzykownych ruchów KSW (+video)

W wywiadzie w klatce tuż po wygranej “Gamer” wyzwał do walki czołowego zawodnika wagi lekkiej na świecie – Michaela Chandlera – i zaczepił przy okazji Irlandzką gwiazdę – Conora McGregora:

Wszyscy chcą walczyć z Conorem McGregorem. Ale kim jest Conor? Conor był dobry pięć lat temu. Teraz jest biznesmenem, a nie prawdziwym zawodnikiem. Michael Chandler, mówisz, że chcesz walczyć z Conorem. Twój bilans w oktagonie UFC wynosi 1-2. Dawaj ze mną! Mówisz, że jesteś zapaśnikiem? Zawalcz ze mną! Życzę Ci wszystkiego najlepszego, szybkiego powrotu do zdrowia i zawalcz ze mną w następnym roku!

Poniżej nagranie z wypowiedzi Gamrota (twitter UFC Europe):

Michael Chandler to były zawodnik Bellatora, który od początku zeszłego roku walczy w UFC. Po debiutanckim zwycięstwie z Danem Hookerem dostał walkę o pas mistrzowski z Charlesem Oliveirą, z którym poległ w drugiej rundzie przez nokaut. W swoim ostatnim występie przegrał decyzją sędziowską z Justinem Gaethje i aktualnie zajmuje 5 miejsce w rankingu UFC. Jego bilans w organizacji wynosi 1-2.

Zobacz również: 8 niedoszłych hitowych walk w UFC (+video)

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *