KSW bliskie finalizacji stworzenia własnego reality show „Tylko jeden”

Foto: KSW Youtube

Kwestia zwiększenia ilości gal w przypadku KSW jest tematem bardzo często poruszanym. W zeszłym roku federacja zwiększyła ilość swoich eventów do pięciu. Jak to ma wyglądać w tym roku? Maciej Kawulski w wywiadzie dla mmarocks.pl opowiedział na to pytanie następująco:

Parę rzeczy się dzieje na raz i teraz zapadają decyzje. Na ten moment wiemy na pewno, że będzie pięć gal, może będzie i szósta.
Chwilę później współwłaściciel zdradził informację dotyczącą ciekawego projektu, o którym od dawna była mowa:

Jesteśmy w trakcie, już naprawdę domykania na ostatni guzik projektu, który się nazywa: „Tylko jeden”. Czyli tego reality show (…). To jest turniej zawodniczy, w którym rzeczywiście skoszarowani są zawodnicy i chodzi w tym programie o to, że może zostać na końcu tylko jeden, a właściwie dwóch, którzy na zawodowej gali KSW będą toczyć walkę o prym i kontrakt z federacją KSW. Ten układ jest prosty: ośmiu zawodników, siedem walk, kilka odcinków w każdym sezonie, które będą przybliżać do tych bohaterów. Dostaliśmy taką wstępną informację, że nasza rodzima stacja, konkretnie Maciej Stec jest zainteresowany tym produktem. Nie wiem jeszcze, czy wejdzie on w tej ramówce zimowej czy w letniej, ale mocno wróciliśmy do tego tematu i go odkopaliśmy i zaczynamy nad nim pracować.

Cały wywiad przeprowadzony z Maciejem Kawulskim przez mmarocks można zobaczyć poniżej. Wypowiedź właściciela od 4:20:

Źródło:

mmarocks.pl

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *