“Kwota była…” – Paweł Jóźwiak o ofercie jaką złożył Materli na walkę z Oleksiejczukiem

Odkąd Michał Materla zakończył współpracę z organizacją EFM Show, trwają dywagacje kto będzie nowym pracodawcą reprezentanta Berserker’s Team Szczecin.

Zobacz również: Materla zawalczy na KSW 66? Kawulski uchyla rąbka tajemnicy o ofercie jaką złożył zawodnikowi

Paweł Jóźwiak w programie “Koloseum” emitowanym przez Polsat Sport zdradził, że FEN chciało zakontraktować Materlę na walkę z Cezarym Oleksiejczukiem, jednak ostatecznie strony nie dogadały się (pisownia z polsatsport.pl):

Szukaliśmy rywala dla Czarka Oleksiejczuka. Chcieliśmy, żeby walczył z nim Michał Materla. Czarek od razu się zgodził. Bardzo mu się spodobał ten pomysł. Zastanawiał się nad tym zaledwie pięć minut. To byłoby ciekawe starcie. Młody gniewny kontra legenda polskiego MMA. Niestety, teraz jeszcze było trudno dogadać się ze sztabem Michała, ale zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

ODWIEDŹ MÓJ SKLEP: MMAPUNCHSKLEP.PL

Cezary Oleksiejczuk w zeszłą sobotę po zdobyciu pasa FENu kategorii półśredniej w rozmowie po walce poprosił prezesa, aby na kolejny pojedynek ściągnął mu wspomnianego Michała Materlę.

Paweł Jóźwiak kilka dni temu udzielił wywiadu dla kanału “MMA bądź na bieżąco”, w którym powiedział nieco o propozycji finansowej, jaką złożył Materli na walkę z Oleksiejczukiem na ostatniej gali FEN:

Złożyliśmy ofertę – nie będę mówił o szczegółach – ale dobrą ofertę, bo kwota była sześciocyfrowa. Były to takie pieniądze, jakich jeszcze w historii FENu żaden zawodnik nie dostał. […] Niestety nie dogadaliśmy sę finansowo. Bez żadnej spiny, normalnie stwierdziliśmy, że nie tym razem. Może w przyszłości. Powiedzieliśmy sobie, że o Michale będziemy rozmawiać po tej gali, zobaczymy w którym miejscu jesteśmy, ile sprzedamy.

Prezes zaoferował zatem Materli co najmniej 100 tysięcy zł za walkę z Oleksiejczukiem.

Cytowaną wypowiedź Pawła Jóźwiaka o ofercie dla Materli można odsłuchać na poniższym nagraniu. (7:59)

Źródło: Youtube MMA-bądź na bieżąco

Zobacz również: 6 zmarnowanych talentów polskiego MMA (+video)

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *