RED o przyszłości swoich zawodników: „Mam jednego zawodnika, który mógłby stworzyć duże problemy dla Roberto Soldića”

Ernest „Red” Ivanda jest od niedawna menadżerem kilku bałkańskich zawodników MMA, w tym Filipa Pejića czy Stjepana Bekavaca. Wczoraj gościł w „Trybunie Ludu” organizowanej przez portal mymma.pl, gdzie opowiedział o przyszłości niektórych zawodników z jego stajni oraz o potencjalnych nowych nabytkach polskich federacji – KSW czy FENu:
Pejić na KSW 51 mam nadzieję, że zawalczy z Szymańskim, albo z Wrzoskiem. Mam jednego zawodnika, który mógłby stworzyć duże problemy – niestety głupio to zabrzmi – dla Roberto Soldića. No ala przed nim chcę – i to już mówiłem – Ivana Erslana w 93 wsadzić do KSW. […] A i jeszcze mogę powiedzieć […] chcę pewnego zawodnika do FENu wsadzić. Widziałem się z Panem Jóźwiakiem, rozmawialiśmy o pewnym moim zawodniku. […] Możliwe, że jeszcze na gali w październiku w FEN zawalczy ktoś z mojej stajni.

W dalszej części wywiadu padło pytanie o możliwość zestawienia konkretnych walk: Ivan Erslan vs Wagner Prado i Sasa Drobac vs Michał Michalski. Na pierwszą propozycję Red odpowiedział krótko i stanowczo:


Myślę, że do tego dojdzie.

Natomiast na zestawienie Drobac vs Michalski odparł:

Jaki to jest Michał Michalski? To jest ten, co wygrał z tym właśnie Savo? No, fajne. Podoba mi się. […] Tylko że Drobac, tak jak mówię, to jest ten, co bardziej do FENu pójdzie, ale fajna walka byłaby z Michałem Michalskim.

Cały wywiad można zobaczyć poniżej. Powyższe cytaty wraz z pytaniem kolejno od: 1:44:36 i 2:11:10.

Podoba Wam się taki zaciąg bałkańskich zawodników przez polskie organizacje?

Zobacz również: Propozycja MEGA walki na drugiej gali KSW na Narodowym (+video)

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *