Pojedynek „Trybsona” z Najmanem w czerwcu na gali FEN?!

Foto: Youtube PLMMA Screen

Gala PLMMA 73 zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj odbyła się specjalna konferencja prasowa wraz z uczestnikami tego wydarzenia, na której obecny był „Trybson”. Paweł po konferencji udzielił wywiadu dla Wojciecha Mrozowskiego z mmanews, podczas którego z ust redaktora podana została bardzo ciekawa informacja:
Nie będę Cię bardzo ciągnął za język, zachowaj kamienną minę nadal, aczkolwiek ja Ci powiem, co ja wiem. Wiem, że takie rozmowy na temat tego pojedynku z Marcinem Najmanem, który no… powinien się odbyć po takiej promocji… to byłaby wielka strata, gdyby się nie odbył. I wiem, że tę galę ma rzekomo organizować telewizja Polsat i ma to się odbyć w czerwcu. Zachowuj cały czas kamienną minę, nie daj po sobie poznać. Także jedyne co mogę życzyć, mam nadzieję, że do tego pojedynku dojdzie, bo to będzie taki głośny pojedynek, który myślę, że może katapultować Twoją karierę jeszcze bardziej i tyle.

Po minach Trybsona można wywnioskować, że coś jest na rzeczy…

Jak wiadomo, umowę z Polsatem jak na razie ma organizacja KSW, Babilon i FEN. KSW planowane jest na maj, a Babilon raczej nie zestawia takich walk, więc prawdopodobnie chodzi o FEN.

Najman i Trybson mieli już ze sobą zawalczyć w 2017 roku na jednej z gal PLMMA, jednak z jakiś powodów ostatecznie do starcia nie doszło. Panowie nie przepadają za sobą, co potwierdza między innymi „wojna ptysiowa”, którą można zobaczyć poniżej:

Chciałbym wspomnieć, że udostępniałem wpis o tej walce jakiś czas temu: Walka, która mogłaby być hitem marketingowym w FEN

Wywiad przeprowadzony przez mmanews poniżej. Wypowiedź od 6:08:

Źródło:

mmanews.pl

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *