Hatef Moeil wyzywa do waki Pudziana!

Reprezentant UFC Gym chciałby sprawdzić swoje umiejętności w pojedynku z wielokrotnym mistrzem zawodów strong-man – Mariuszem Pudzianowskim. Swoje wyzwanie rzucił za pomocą profilu na facebook’u:

Wczoraj zdobyłem swój trzeci tytuł w tym roku i wygrałem szóstą walkę z rzędu. Jestem najlepszym „ciężkim” w Niemczech i jednym z najlepszych „ciężkich” w Europie. Myślę, że to czas, aby zawalczyć na KSW przeciwko Pudzianowi. Mariusz pokonał w ostatniej walce mojego klubowego kolegę Erko Juna i pomszczę go. Mariusz, wyślij mi lokację!

Hatef Moeil może być znany polskim kibicom z walki na KSW 42, kiedy to w ostatniej chwili wszedł na zastępstwo za Chrisa Fieldsa w pojedynku z Marcinem Wójcikiem. Starcie wygrał Polak po decyzji sędziowskiej. Zawodnik z Niemiec od tego czasu wygrał 6 walk, między innymi z: Marko Petkovićem, byłym mistrzem UFC – Ricco Rodriguezem, czy ze znanym z występów na KSW – Jamesem McSweeneyem.

Pudzian natomiast w ostatnim pojedynku zwyciężył z Erko Junem w drugiej rundzie przez TKO na KSW 51. Był to powrót po dwóch porażkach z rzędu – z Karolem Beorfem i Szymonem Kołeckim.

Zobacz również: 8 najgroźniej wyglądających zawodników MMA (+video)

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *