Jon Jones o Israelu Adesanyi: „Czuję, że ostatecznie moglibyśmy zawalczyć”.

Foto: ufc.com / Esther Lin – mmafighting.com

Jon Jones w ostatni weekend na gali UFC 235 bezapelacyjnie potwierdził swoją dominację w kategorii półciężkiej, nie dając żadnych szans Anthony’emu Smithowi, pokonując go przez jednogłośną decyzję sędziowską.

Ciężko znaleźć teraz godnego rywala dla „Bonesa”. Mało kto wierzy, że ktokolwiek w dywizji jest w stanie zagrozić obecnemu mistrzowi.
Jones udzielając wywiadu dla TMZ Sports, na pytanie czy są jacyś młodzi zawodnicy, których obserwuje i z którymi mógłby w przyszłości potencjalnie zawalczyć, odpowiedział:

Anderson Silva właśnie walczył z Israelem Adesyany’ą. On startuje w kategorii średniej, ale niedużo brakuje, żeby przejść z średniej do półciężkiej. Wystarczy zjeść trochę więcej i nie ścinać wagi. Czuję, że ostatecznie moglibyśmy zawalczyć. Myślę, że fani ostatecznie chcieliby takiego pojedynku. Byłbym podekscytowany tym wyzwaniem.

Jones poza Israelem wymienił również 2 innych zawodników:

Spotkałem także właśnie Johny Walkera. Jest naprawdę ekscytującym zawodnikiem zarówno w oktagonie, jak i poza nim. Myślę, że taką walkę fani również by obejrzeli. Jest też Thiago Santos. (…) Czuję, że wyczyściłem całą dywizję, pokonałem wiele legend. Myślę, że mój prawdziwy test nastąpi, gdy zmierzę się z tymi zawodnikami, którzy są bliżsi mojego wieku. Ci zawodnicy są nawet młodsi ode mnie.

Cały wywiad przeprowadzony przez TMZ Sports można zobaczyć poniżej. Wypowiedź Jonesa od 0:18:

Źródło:

TMZSports YT

Zobacz również: TOP 13 zakontraktowanych walk w KSW, które ostatecznie się nie odbyły

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *