TOP 13 zakontraktowanych walk w KSW, które ostatecznie się nie odbyły

Foto: Foto: Szymon Starnawski /Polska Press

MMA zarówno ze strony sportowej, jak i organizacyjnej jest bardzo nieprzewidywalne, ponieważ zawodnicy często doznają kontuzji, bądź z innych przyczyn pojedynki są odwoływane. Poniżej przedstawiam 13 ciekawych starć zakontraktowanych w KSW, które ostatecznie z pewnych powodów nie doszły do skutku.

Przed tym jeszcze chciałbym Cię zaprosić do polubienia mojego fanpage’a na fb (LINK). Jest to pierwsze miejsce, gdzie publikuje moje wpisy. Ponadto znajdziesz tu ciekawe filmiki z nokautami z gal, czy walk ulicznych oraz inne, interesujące publikacje z branży MMA. Bardzo mi zależy, aby rozwinąć mój fanpage. Im więcej będzie tam ludzi, tym ciekawsze rzeczy będą się tam działy. A teraz przechodzę już do zestawienia.
13. Jan Błachowicz vs David Branch

Foto: mmajunkie.com

Dużo mówiło się o tym, że Janek po wygraniu z Sokoudjou w 2011 roku podpisze kontrakt z UFC. Niestety jak się okazało, Afrykaner był lepszy od Polaka i pokonał go przez TKO w 2 rundzie (niezdolność do walki). Błachowicz odbudował się zwycięstwem z Toni Valtonenem i w kolejne walce udanie zrewanżował się Sokoudjou.

W kolejnym pojedynku został zestawiony z mocnym, byłym zawodnikiem UFC i pogromcą Tomasza Drwala – Davidem Branchem na Płockiej gali KSW 18 w 2012 roku. Niestety na kilka dni przed galą okazało się, że Amerykanin miał problemy z dostaniem wizy i nie doleciał do Polski. Brancha zastąpił Mario Miranda, z którym Janek wygrał przez decyzję.

Zobacz również: Co dalej z Błachowiczem, Oleksiejczukiem i Santosem po UFC w Pradze?

12. Borys Mańkowski vs Mikhail Tsarev

Foto: sportowefaty.pl – Krzysztof Porębski / sherdog.com

W 2015 roku Mikhail Tsarev podpisał kontrakt z KSW i na gali z numerem 30 w Poznaniu w walce wieczoru miał zmierzyć się z Borysem Mańkowskim. Starcie jednak nie doszło do skutku, ponieważ Rosjanin przyjechał do Polski z wysoką gorączką i lekarze nie dopuścili go do pojedynku. Na zastępstwo wszedł Mohsen Baharim, którego Polak pokonał nie bez problemów.

Organizacja postanowiła nie rezygnować z usług Tsareva i przeniosła walkę na 31 października 2015 roku na galę KSW 32. Ostatecznie  ten pojedynek również nie doszedł do skutku, ponieważ przed KSW 32 Mikhail wystąpił na innej gali, gdzie przegrał z Jessy Taylorem i to właśnie Amerykanin zmierzył się z Polakiem.

Zobacz również: Marcin Wrzosek: „Jak tylko rozje*ię Daniela Torresa w Łodzi, wyzywam Salahdina na rewanż!”

11. Grzegorz Szulakowski vs Łukasz Chlewicki

Foto: kswmma.com / Szymon Starnawski-Polska Press

Łukasz Chlewicki w 2014 roku po 9 latach powrócił do KSW. W pierwszej walce po powrocie, pokonał jednogłośną decyzją sędziowską Łukasza Rajewskiego, po czym dostał walkę z mocnym i perspektywicznym Mateuszem Gamrotem. Pojedynek ten przegrał na punkty.

W kolejnej walce został zestawiony z Grzegorzem Szulakowskim, który wówczas w KSW miał jedno zwycięstwo nad Patrykiem Grudniewskim. Starcie miało się odbyć 28 listopada na gali KSW 33, jednak „Szuli” doznał kontuzji nogi i musiał wycofać się z pojedynku.

NASTĘPNA STRONA

Author: mmapunch

1 thought on “TOP 13 zakontraktowanych walk w KSW, które ostatecznie się nie odbyły

 1. 13 Szadziński vs Ziółkowski
  12 Wrzosek vs Azhiev
  11 Karaoglu vs Drwal
  10 Mańkowski vs Tsarev
  9 Khalidov vs Drwal
  8 Materla vs Manhoef
  7 Pudzianowski vs McSweeney
  6 Prado vs Nunes
  5 Wójcik vs Fields
  4 Andryszak vs McSweeney
  3 Koike Erbst vs Wrzosek 2
  2 Błachowicz vs Branch
  1 Mańkowski vs du Plessis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *