Marcin Wrzosek: „Jak tylko rozje*ię Daniela Torresa w Łodzi, wyzywam Salahdina na rewanż!”

Marcin Wrzosek swój ostatni pojedynek stoczył z Francuzem Sahladine Parnasse na gali KSW 46, przegrywając jednogłośną decyzją sędziowską.

Pomimo docenienia klasy rywala, Polak w wielu wywiadach wspomina o tym, że podczas walki był praktycznie w najgorszej dyspozycji w swojej dotychczasowej karierze. Spowodowane to było w głównej mierze wagą, którą musiał zbijać na ostatnią chwilę. O wszystkim opowiedział w cyklu wywiadów „Trybuna Ludu” dla portalu mymma.pl:
Jest dobrym zawodnikiem, naprawdę dobrym zawodnikiem i jest bardzo sympatycznym gościem, co może też trochę właśnie uśpiło mnie. Chociaż w tej walce byłem w naprawdę słabej dyspozycji. Nie szukam żadnej wymówki. Przegrałem tą walkę na punkty i nie szukam żadnej wymówki. Czekam na rewanż. Jak tylko rozjebię Daniela Torresa w Łodzi, wyzywam Salahdina na rewanż! I myślę, że drugi pojedynek będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Chwilę później Marcin opowiedział konkretniej co spowodowało taką, a nie inną formę w klatce podczas pojedynku z Francuzem:

Byłem w najsłabszej dyspozycji. Teraz jestem 4 tygodnie przed walką, a ważę tyle, co tydzień przed tamtą. Więc po prostu nie będę kłamał, jak dowiedziałem się o tej walce, mieliśmy jej nie wziąć. Byłem tydzień w Zakopanem, gdzie moją jedyną aktywnością był sprint do sklepu po następną flaszkę. Dość luźno się wtedy prowadziłem. (…) Jak się dowiedziałem o tej walce, to trener powiedział przy flaszce: „nie bierzemy tego”. Ja mówię dobra, chuj. Nie bierzemy tego. Wróciłem, zrobiłem sobie 2 dni detoksu i stwierdziłem: „a chuj, do odważnych świat należy, prawda?” No i wszystko robiłem co byłem w stanie na tak krótki okres czasu. No nie udało się, ale w rewanżu to ja będę górą. Wracając do pytania, bardzo dobry zawodnik, bardzo miły. Zawsze jak widział mnie to podbijał, piątkę przybijał. Bardzo fajnie się zachowywał. Co nie znaczy, że w 2 walce nie podejdę inaczej do niego.

Wrzosek ma zakontraktowaną walkę ze wspomnianym Danielem Torresem na gali KSW 47. Odbędzie się ona 23 września w Łodzi.

Cała odcinek Trybuny Ludu można zobaczyć poniżej. Wypowiedź Marcina od 2:30:

Źródło:

mymma.pl

Zobacz również: Ukrainiec Nikolay Kondratuk rywalem Damiana Stasiaka na gali RWC 2

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *