Najważniejsze newsy o MMA z dnia 12 lutego

– Przemysław Mysiala za pośrednictwem swojego profilu na facebooku ogłosił gotowość do obrony pasa FENu, który zdobył w 2016 roku w starciu z Marcinem Zontkiem. Kilka godzin później umieścił kolejny wpis, wyzywają do walki Tomasza Narkuna, chcąc sprawdzić kto jest najlepszym półciężkim w Polsce.

– Redakcji inthecage.pl udało się dowiedzieć, że Kamil Łebkowski zmierzy się z Adrianem Zielińskim na gali FEN 24, która odbędzie się 16 marca.

– Borys Mańkowski właśnie wrócił z 2-miesięcznych treningów w Tajlandii. Pozostały czas treningowy do walki na KSW 47 spędzi w Czerwonym Smoku w Poznaniu.

– KSW wypuściło oficjalny trailer do walki Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki:

– Daniel Cormier po 40 urodzinach (marzec tego roku) miał zamiar przejść na emeryturę, jednak z powodu kontuzji, której doznał podczas kichnięcia, odłożył te plany na późniejszy termin. Do klatki ma zamiar wrócić na przełomie wiosny i lata.

– Daniel Cormier twierdzi, że po odejściu na emeryturę, Velasquez zostanie mistrzem kategorii ciężkiej. Więcej tutaj.

– Kelvin Gastelum w odpowiedzi na twitterowe zaczepki Conora dotyczące infekcji na skórze Amerykanina stwierdził w programie Ariel Helwani’s MMA Show, że Irlandczyk „jest trędowaty, rozsiewa nasienie po całej Irlandii, zapładnia kobiety i nie przyznaje się do dzieci”.

– Israel Adesanya twierdzi, że UFC powinno odebrać pas Whittakerowi, ponieważ ten nie pierwszy raz wypadł z walki przez kontuzję. Nigeryjczyk uważa, że powinien zmierzyć się o tytuł z Gastelumem. Więcej tutaj.

– Kelvin Gastelum twierdzi, że Israel Adesanya nie zasługuje na walkę o pas, ponieważ pokonanie 43 letniego Andersona Silvy nie jest wyczynem. Więcej tutaj.

– UFC opublikowało darmową walkę Velasqueza z Nogueirą przed nadchodzącym starciem Caina z Ngannou, które odbędzie się 17 lutego.

– Według portalu TMZ Sports, Josh Copeland – były zawodnik UFC, został aresztowany za pobicie swojej żony. Więcej informacji tutaj.

– Trener Ryana Badera w wywiadzie dla mmafighting.com stwierdził, że jego podopieczny byłby w stanie pokonać Daniela Cormiera w ich potencjalnym superfajcie. Więcej fragmentów wypowiedzi trenera tutaj.

– Johnny Walker, który 2 lutego wygrał swój pojedynek z Justinem Ledetem, zastąpi kontuzjowanego OSP w walce z Mishą Cirkunovem 2 marca na gali UFC 235.

– Ceremonia ważenia przed galą ACA 92 odbędzie się W piątek, 15 lutego, o godz. 18:00, w Warszawie i będzie otwarta dla fanów.

– UFC wypuściło krótka zapowiedź gali UFC 235:

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *