TOP 10 zawodników z największą ilością wygranych bez porażki

W boksie bardzo często zdarzają się sytuacje, gdzie widzimy zawodników, którzy mają kilkanaście zwycięstw bez żadnej porażki. W MMA rzadziej się z tym spotykamy. Istnieją jednak zawodnicy, którzy mają na koncie imponującą ilość wygranych z zerem przy kolumnie przegranych. Poniżej lista 10 zawodników z największą obecnie ilością wygranych bez porażki:

10. Everett Cummings (15-0 1NC)

Everett to 31 letni Amerykanin. W swojej karierze walczył z zawodnikami od wagi średniej wzwyż. Ostatnie 3 pojedynki stoczył w kategorii ciężkiej. Nie ma na rozkładzie jednak żadnych znanych nazwisk, wielu z nich ma bilansy ujemne. Głównie toczy boje dla organizacji Gladiator Challenge. Pojawił się 2 razy na gali Bellator.

Foto: mmajunkie.com

9. Khusein Askhabov (15-0)

Młody, zaledwie 23 letni zawodnik wagi koguciej reprezentujący Czeczenię. Rozpoczął karierę w 2013 roku. W czerwcu tego roku podpisał kontrakt z UFC. Na 15 wygranych 10 skończył przed czasem.

Foto: WWFC

8. Taila Santos (15-0)

To młoda, 25 letnia Brazylijka walcząca w kategorii muszej. 12 pojedynków zwyciężyła przed czasem. Pojawiła się w programie Dana White’s Contender Series. Jest kobietą z największą ilością zwycięstw bez porażek.

Foto: XFC

Zobacz również: Ranking zawodników wagi średniej poza UFC

7. Deiveson Figueiredo (15-0)

30 letni Brazylijczyk walczy dla UFC w kategorii muszej. Stoczył w tej organizacji 4 zwycięskie boje. Aż 13 swoich starć kończył przed czasem. Ostatnio znokautował Johna Moragę.

Foto: Esther Lin, MMA Fighting

6. Israel Adesanya (15-0)

Zawodnik UFC, o którym ostatnio trochę głośno za sprawą ostatniego zwycięstwa z Brunsonem. Israel ma 29 lat i walczy w kategorii średniej. Reprezentuje Nową Zelandię. Aż 13 pojedynków skończył przed czasem.

Foto: Esther Lin, MMA Fighting

NASTĘPNA STRONA

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *