Najdłuższy ciąg zwycięstw bez porażki – Ciekawostki MMA cz. 2

Przed Wami druga część cyklu „Ciekawostki”. Uwaga, czterech z wymienionych poniżej nie publikowałem jeszcze na grupie!

Chciałbym na wstępie przypomnieć, że na mojej grupie na fb podaję przedpremierowo niektóre ciekawostki, więc jeśli chcesz być na bieżąco, dołącz klikając tutaj.

Ciekawostka #11:
Alistair Overeem, gdy w 2012 został złapany na dopingu, miał w sobie stężenie testosteronu równe 14 mężczyznom razem wziętych!
Ciekawostka #12:
Gdy mistrz UFC Daniel Cormier był nastolatkiem, jego przyjaciel zginął w wypadku samochodowym. Rok później jego kuzyn również zmarł, będąc potrąconym przez auto. W 2003 roku 3 miesięczna córka DC także zginęła w ten sam sposób.

Ciekawostka #13:
Dana White przed objęciem posady prezydenta UFC, gdy miał nieco ponad 20 lat, pracował między innymi jako bramkarz w nocnych klubach, na budowie i przy remontach ulic.

Ciekawostka #14:
Mark Hunt pochodzi z patologicznej rodziny. On i jego bracia byli okrutnie bici przez ojca, a siostra była gwałcona od 6 do 18 roku życia. Matka na nic nie reagowała.

Ciekawostka #15:
Uważana za jedną z najładniejszych ring girls UFC Ariany Celeste stwierdziła w jednym z wywiadów, że najbardziej atrakcyjnym zawodnikiem jest Urijah Faber.

Ciekawostka #16:
Yoel Romero biegle mówi po Niemiecku. To w tym kraju rozpoczął karierę MMA i poznał swoją żonę, z którą potem przeprowadził się do Stanów, aby rozwijać swoje umiejętności MMA.

Ciekawostka #17:
Największy ciąg zwycięstw bez porażki w historii MMA uzyskał Travis Fulton  (40 wygranych z rzędu).

Ciekawostka #18:
Właścicielowi nieistniejącej już organizacji MMAattack, na której między innymi zorganizowano walkę Burnejki z Najmanem, postawione zostały zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się organizacją gier hazardowych w internecie.

Ciekawostka #19:
Mauricio „Shogun” Rua przed walkami w MMA pracował jako model.

Ciekawostka #20:
Brock Lesnar jest częściowym daltonistą, nie odróżnia koloru czerwonego i zielonego.

Wersja video:

Na mojej grupie na fb podaję przedpremierowo niektóre ciekawostki, więc jeśli chcesz być na bieżąco, dołącz klikając tutaj.

Poprzednie wpisy z tego cyklu:

Ciekawostki MMA, o których mogłeś nie wiedzieć, cz. 1

 

Author: mmapunch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *